Opis: BRID zapošljava izvršnog urednika portala Radnička prava u periodu od 1.10. do 31.12.2023. godine. Izvršni urednik portala Radnička prava zadužen je za proces selekcije i uređivanja medijskih materijala objavljenih na stranici. Također organizira raspored objava te pristupa novim autorima, vodeći računa o planu razvoja portala te tekućih terenskih aktivnosti BRID-a. Izvršni urednik prati statističke indikatore dosega portala te radi na osiguravanju drugih izvora financiranja portala (fundraising). Izvršni urednik, kao koordinator medijske sekcije organizacije, brine se za kvalitetu i profesionalnost proizvedenih materijala, te brine o njenom kontinuitetu u odnosu na ostale aktivnosti BRID-a. Zainteresirane kandidate molimo da dostave životopis (maksimalno jedna stranica) na kontakt@udrugabrid.hr do 29.9.2023.

Radno vrijeme: 40 h tjedno, na određeno vrijeme

Plaća: Nudimo plaću u skladu s dosadašnjim radnim iskustvom kandidata

Rok za dostavu prijava i životopisa: 29.9.2023.